4 nowe trendy pielęgnacyjne na 2018 rok, które powinna znać każda panna młoda

Każda z nas chce wyglądać pięknie i młodo. Szczególnie w tych najważniejszych momentach życia. Rok 2018 to ukłon w stronę świeżości w wyglądzie, co sprawia, że każda panna młoda marząca o tym, by wyglądać inaczej będzie miała ku temu sposobność.

W przeciwieństwie do ubiegłego roku, w którym jeśli chodzi o makijaż dominowały ciężkie eyelinery, kontury i matowe pomadki na usta, 2018 rok jest rokiem stawiającym na naturalność oraz zdrową dawkę kolorów.

Odważny, kolorowy eyeliner

Foto: Pinterest.com

Eyeliner nie był tak popularny od lat 80-tych. O ile w zeszłym roku dominował ciężki, ciemny eyeliner, w tym roku przede wszystkich chodzi o kolory. Moda na kolorowe oko powraca w wielkim stylu i może być świetnym sposobem panny młodej na wyrażenie siebie oraz na dodanie sobie wyrazistości.

Makijaż „bez makijażu”

Foto: Pinterest.com

Ten trend nie oznacza wcale, że musisz ominąć kosmetyczkę i wizażystkę. Znaczy natomiast, iż uważasz koncepcję stosowania produktów kosmetycznych w minimalnym stopniu za słuszną. Tego typu wygląd najłatwiej jest osiągnąć stosując za pomocą bazy oraz korektorów bez pudru. Kolor policzków powinien również być kremowy, zaś ustom można delikatnie dodać koloru. Możecie użyć płynnego zakreślacza do kości policzkowych oraz najwyższego punktu twarzy, aby uzyskać pełny wygląd.

Różowy cień do powiek

Foto: Pinterest.com

Ten trend to ukłon w stronę delikatnych różów i przeświadczenia, że każda panna młoda wygląda znakomicie w tej tonacji kolorów. I rzeczywiście możecie być pewne, że będziecie wyglądać dobrze. Nieważne, czy macie nieśmiałe spojrzenie, czy też odważne i powłóczyste. W różu będzie wam do twarzy.

Błyszczące usta

Foto: Pinterest.com

Po latach mody na super matowe wargi, połysk w końcu powrócił do łask. To wspaniała wiadomość dla panien młodych, które marzą o niesamowitym, ponętnym wyglądzie. Nawet, jeśli wybierzecie ulubiony kolor matowej szminki, możecie nadać jej odpowiedniego wyglądu dzięki błyszczykowi.Możecie też dla zachowania naturalnego wyglądu użyć jedynie błyszczyka, bez stosowania szminki.