Eteryczny ślub w wiejskiej chacie – poznaj modne inspiracje

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie coś bardziej intymnego i magicznego niż ślub w uroczej chacie w przytulnej, leśnej okolicy? Jeśli jesteś niepoprawnym romantykiem, eteryczny ślub w takim miejscu to Twoje przeznaczenie. Zobacz, jak możesz zorganizować tego typu uroczystość, poznając modne inspiracje.

Idealne tło

Foto: Pinterest
https://pl.pinterest.com/pin/301530137527685580/

Ciekawym tłem dla ślubów w wiejskich chatach są komiki. Migotliwe światło, ciepło, przyjemna sielska atmosfera sprawią, że ukochana osoba wyglądać będzie zjawiskowo. W takim otoczeniu oczy świeżo upieczonych małżonków błyszczą specjalnym blaskiem, pełnym miłości i nadziei. Takie miejsce na wesele to dowód na to, że w życiu młodej pary miłość jest priorytetem.

Idealna suknia ślubna

Foto: http://jesshunterphoto.com/

Miękkość, delikatność i odpowiednia ilość koronek. Tak powinna wyglądać Twoja idealna suknia do ślubu w wiejskiej chacie. Znaleźć taką wcale nie jest tak prosto. Wybierz tkaniny falujące, które ładnie układają się na ciele, Twoi sprzymierzeńcy to także proste kształty oraz tafta i tiul.

Pan młody na luzie

Foto: Pinterest

Wesele w wiejskiej chacie, czy na powietrzu rządzi się specyficznymi prawami co do ubioru obojga Państwa młodych. O ile w kwestii stroju panny młodej napisałam parę słów powyżej, o tyle otwarta pozostaje kwestia ubioru pana młodego (i gości). W tym dniu szczęśliwy pan młody może wyrzucić precz smokingi, fraki i inne super sztywniackie stroje, a założyć coś zdecydowanie bardziej na luzie, co zapewnia komfort. Jednak bez popadania w przesadę. Ubiór ma być luźniejszy, ale elegancki.

Ślub we wnętrzu i na świeżym powietrzu

Foto: http://aaronandwhitney.com

W zależności od tego, jaka pogoda trafi się na waszym weselu, można zaplanować przyjęcie tak, by część imprezy w czasie pięknej pogody mogła przenieść się na dwór. Dzięki temu Twoi goście będą czuli ogromną swobodę, nie czując nad sobą przymusu tańczenia, czy przesiadywania za stołem i ciągłego jedzenia.

Piękne kwiaty

Foto: Pinterest

Ślub w pobliżu lasu ma niezwykły klimat. Ciemna zieleń, wyblakły kolor drewna, mech, wszystko to tworzy specyficzną, dość stonowaną atmosferę. Możesz przełamać ją za pomocą kwiatów, które posłużą za naturalną ozdobę. Rozjaśnij otoczenie dzięki bujnym kwiatom w bukiecie, czy koronie z kwiatów.

Tort ślubny

Foto: Pinterest.com

Idealny ślub w eterycznej chacie nie obędzie się bez tortu tematycznego. Warto wybrać cukiernika, który potrafi wyczarować cuda w tym zakresie. Wybierz projekt tortu, który pasuje do Twojej leśnej chatki dzięki odzwierciedleniu elementów przyrody i jej unikalnych elementów.