Fryzury z półdługich i długich włosów

Każda panna młoda przykłada wagę do swojego wyglądu w dniu ślubu. Część z dziewczyn wpada w popłoch, nie mając pomysłu na fajną fryzurę ślubną. Tymczasem nie ma naprawdę powodów do paniki, bo z każdego rodzaju włosów wyczarować można wprost kapitalne fryzury ślubne, które dopełnią wygląd panny młodej. Dziś pokażę wam kilka pomysłów na fryzury z włosów półdługich, które można zrobić nawet samodzielnie. Wystarczy odrobina cierpliwości i ochoty. Jeśli jednak nie chcecie same porywać się na układanie włosów, wybierzcie się do fryzjera z prośbą o wykonanie takich właśnie fryzur.

Luźna korona z warkocza – fantastyczne fryzury ślubne

Foto: My wedding.com

Pomysł na prostą fryzurę, którą wykonać można przede wszystkim na grubych włosach. Nada ona elegancji prostym włosom, które układane są w elegancki warkocz, upięty niczym korona na głowie. Zaletą tego typu fryzury jest to, iż nie musi być ona absolutnie doskonała, aby wyglądać naprawdę świetnie.

Prosty węzeł

Foto: My wedding.com

Tego rodzaju prosty węzeł pasuje do każdego rodzaju włosów. Jednak aby go upiąć, należy rozpocząć proces od fryzjera, który nada włosom odpowiednią objętość oraz strukturę. Później wystarczy odciągnąć włosy z twarzy, a następnie przymocować ją do elastycznej podpinki.

Inspiracja z Gry o tron

Foto: My wedding.com

Jeśli jesteście fanami Gry o tron, wybierzcie to proste uczesanie w stylu królowej Daenerys Targaryen.Wystarczy zrobić z kucyka pętlę, przełożyć tworząc stylowy skręt i gotowe.

 

Fryzura geometryczna

Foto: My wedding.com

Ta świetna fryzura pasuje przede wszystkim pannom młodym o krótszych włosach. Wystarczy pociągnąć kilka pasm, przekładając je z powrotem i zabezpieczając spinką o geometrycznym kształcie. Wygląda to nie tylko ładnie, ale i bardzo wesoło.

Celtycki splot

Foto: My wedding.com

Ta fryzura wcale nie jest tak skomplikowana, jak mogłoby się wydawać z pozoru. A jako że praktyka czyni mistrza, możecie wcześniej poćwiczyć wykonywanie jej. Jeśli nie uda wam się opanować do perfekcji wiązania w ten właśnie sposób włosów, pozostaje wam posiłkować się pomocą fryzjera.