Najlepsza pora roku na ślub

Kiedy myślisz o ślubie idealnym, przed oczyma masz obraz siebie i swojej drugiej połówki gdzieś na piaszczystej ciepłej plaży, czy raczej w ciepłym szalu i czapce na saniach, które ciągną was do kościoła? A może widzicie siebie raczej w otoczeniu pięknych kwiatów, czy w sadzie, którego drzewa uginają się od soczystych jabłek i gruszek? Okazuje się, iż to jaką porę roku wybierzecie na swój ślub w dużej mierze zależy od tego, jaką osobowością zostaliście obdarzeni. Postaramy się zatem przedstawić wam typowe cechy osób, które biorą ślub o określonej porze roku.

Wiosna, ach to Ty!

Wiosna jest porą roku pozwalającą na puszczenie wodzów wyobraźni. Właśnie z tego powodu najchętniej ślub biorą w tym czasie osoby kreatywne, romantyczne dusze. Elegancki smak i szyk ukazują tą właśnie porą roku szczyt swoich możliwości. Wiosna pełna jest jasnych kolorów, pogodnych i delikatnych akcentów, które pozwalają spełnić wszelkie fantazje państwa młodych. Wszystko to za sprawą kwiatów i aromatów wiosennych, onirycznych szczegółów użytych do stworzenia wyjątkowego nastroju podczas przyjęcia. Często więc wykorzystuje się wspomniane już kwiaty w dekoracjach ślubnych, w szczególności zaś oryginalnych i nietypowych, które dodadzą charakteru przyjęciu weselnemu. Dla wyjątkowych romantyczek poza ozdobami przygotowuje się także wianki kwiatowe na głowę, będące przepięknym zamiennikiem welonu. Wiosna to pora roku dająca wiele wspaniałych możliwości. Uwielbiana przez łagodne i romantyczne dusze, które uwielbiają mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

Gorące rytmy

Foto: Pinterest

Lato to pora roku w której na ślub powinny zdecydować się przede wszystkim pary kochające gorącą, beztroską zabawę. Jeśli marzycie o weselu w plenerze, to pora roku, która powinna zostać wybrana na ślub. Dzięki temu uda wam się spełnić najskrytsze marzenia typu przyjęcie weselne w ogrodzie, na plaży, etc. Tego typu wesela z pewnością pełne są gości chętnie spotykających się w letnich ogródkach piwnych, wyjeżdżających na biwaki pod namiot, itp. Jeśli jesteście osobami kochającymi spontaniczne wypady, letnie klimaty i wspominane przed chwilą uroki, lato spełni wasze oczekiwania co do ślubu wymarzonego. Jeśli dodacie do tego salę, czy inne miejsce wypełnione letnim kwieciem, sesję fotograficzną w plenerze, scenę i parkiet przygotowane dla zespołu i gości na świeżym powietrzu, macie przed oczami marzenie osób, które marzą o ślubie latem.

Moda jesienna

Foto: Pinterest

Jeżeli jesteś na czasie z wszelkimi nowinkami modowymi, prawdopodobnie najlepszym dla Ciebie okresem na ślub jest jesień. To właśnie o tej porze roku prezentowane są wszelkie nowinki modowe, pojawiają się nowe trendy, a cały świat na chwilę traci dech w piersiach na widok nadchodzących nowości. Będąc osobą, która dużą wagę zwraca na modowe nowinki, z pewnością jesień jest idealną porą roku na ślub. Warto wybrać właśnie ten moment, bowiem zaszaleć można też z kolorem sukienki, czy garnituru ślubnego. A jest w czym wybierać – mnóstwo eleganckich kolorów i wzorów, bogata paleta ubrań i dodatków – oto szczyt marzeń każdej stylowej kobiety i modnego mężczyzny. Warto dodać też, iż osoby chętnie wybierające jesień na swój ślub są z reguły dość nieprzewidywalne, podobnie jak i aura jesienna.

Zima – najlepsza pora na ślub dla ciepłolubnych

Foto: Pinterest

Mówi się, iż osoby biorące ślub zimową porą to wieczni optymiści. Podobno jak nikt inny potrafią oni dostrzec piękno dosłownie we wszystkim, zwłaszcza zaś w każdej rzeczy, która posiada białe tło. Dlatego też jeśli Ty lub Twój ukochany / Twoja ukochana jesteście ludźmi kochającymi biel i zimową aurę, pomyślcie zawczasu o zamówieniu bryczki, która przewiezie was do kościoła, czy urzędu, gdzie powiecie sobie sakramentalne „tak”. A jeśli dopisze wam szczęście, podczas podróży do ołtarza zostaniecie obsypani migotliwymi gwiazdkami puszystego śniegu, dzięki którym nie zapomnicie nigdy tego romantycznego momentu. Co jeszcze warto zafundować sobie na zimowym weselu? Płonące ognisko na dworze, a także leśne zapachy, które otulą was i waszych gości. Tak obmyślone przyjęcie weselne będzie nie tylko romantyczne, ale wręcz bajkowe.

 

    1. Marta Wrońska 13 czerwca 2017

    Add Your Comment