Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe – top 5

Która dziewczyna nie marzy o romantycznych oświadczynach i pięknym pierścionku zaręczynowym. To efekt marzenia każdej z nas (choćby tylko w podświadomości) o księciu z bajki. Nie musi być przystojny jak George Clooney, obrzydliwie bogaty jak Bill Gates, czy inteligentny jak Stephen Hawking, czy Kim Ung-yong. Wystarczy, by nasz książę był ciepłym i uroczym człowiekiem. Od takiego mężczyzny każda chciałaby otrzymać swój wymarzony pierścionek zaręczynowy. A jest w czym wybierać, bo moda na pierścionki zaręczynowa jest naprawdę bardzo kapryśna, zróżnicowana i bardzo niejednorodna. Pokażę wam bardzo subiektywnie wybrane propozycje. To moim zdaniem najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe, choć oczywiście wy z pewnością też macie swoje typy. Jestem ich ciekawa, być może podzielicie się swoimi propozycjami w komentarzu. Będzie mi niezwykle miło.

Numer jeden

Foto: Pinterest

Moją listę otwiera pierścionek z żółtego złota. Choć ogólnie nie lubię żółtego złota i raczej tego rodzaju pierścionki zaręczynowe omijam szerokim łukiem, ten jest jednak magiczny. Uroczy i jedyny w swoim rodzaju. Jest to dzieło pracowni Węc – Twój Jubiler. Z tej samej pracowni pochodzi z resztą kolejny pierścionek, który uważam za dzieło sztuki jubilerskiej. Jeśli szukacie naprawdę wyjątkowego pierścionka, podpowiedzcie swojemu ukochanemu, gdzie może znaleźć genialne pierścionki zaręczynowe – zapewniam, że jest ich tam całe mnóstwo!

Numer dwa

Jak już wspomniałam, jako numer drugi na mojej liście (kolejność przypadkowa) to ponownie propozycja Węc – Twój Jubiler. Genialny w swojej prostocie, delikatny i wyjątkowo romantyczny. Przyznam szczerze, że nie potrafiłabym mu się oprzeć! Urok, jakiego dodaje mu niebieski topaz jest niepowtarzalny. Prawda, że to wyjątkowo piękny pierścionek?

Numer trzy

Foto: Pinterest

Kolejny klasyk. Wprost urzekający i uderzający swoją elegancją. To ponownie pierścionek z mojego ukochanego białego złota, o próbie 585. Całość zdobi brylant, a przecież podobno kobiety najbardziej na świecie kochają brylanty i diamenty… Czegóż chcieć więcej?

Czwórka

Pierścionek kolejny, to ten z gatunku – pierścionki zaręczynowe gwiazd. Z całą pewnością poza moim zasięgiem, choć popatrzeć zawsze można. A co! Jest nieziemski. To pierścionek, który pochodzi z kolekcji Cartier Destinee.

Pierścionek na piątkę

Moją listę zamyka pierścionek od Geselle. Ten niezwykły, fantazyjny pierścionek urzeka swoją delikatnością oraz nietypowym wyglądem. Białe złoto plus mieniące się brylanty wyglądają wprost przepięknie, zwłaszcza na kruchej, kobiecej dłoni.