Niesamowite pomysły na pudełka, poduszki i inne gadżety na ślubne obrączki

Zapomnijcie o tradycyjnych pudełkach na obrączki, które aż trącą nudą. Białe, satynowe i plisowane materiały ozdabiające ślubne pudełka z obrączkami są całkowicie passe. Poznajcie modne, czasami śmieszne propozycje, które warto wybrać w miejsce przestarzałych i okropnie nudziarskich tradycyjnych pudełek. Zaszalejcie. W końcu ślub to piękna uroczystość, która nie powinna usypiać, a wręcz przeciwnie! Zobaczcie na ciekawe propozycje, które proponują najmodniejsze teraz ślubne magazyny oraz konsultanci weselni. Oto one.

Najwyższy czas!

Planujesz ślub w stylu vintage? Weź pod uwagę pudełko w formie zegarka kieszonkowego. W ten elegancki sposób zaprezentują się przed ołtarzem wasze ślubne obrączki. A dodatkowo wszyscy goście będą wiedzieli, że zakochani czasu nie liczą, a wasza miłość nie mierzona jest czasem, jest bowiem wieczna. Prawda, że romantycznie?

Pudełko przezroczyste

Innym, równie ciekawym pomysłem może być przezroczyste pudełko akrylowe, które ozdobić można zgodnie z własnym uznaniem. W górnej części znajduje się miejsce na obrączki, zaś dół ozdabia się zgodnie z upodobaniami oraz motywem weselnym. Może być to skromy bukiecik nawiązujący do koloru przewodniego waszego wesela, czy muszelki i piasek w przypadku ślubu o motywie marynistycznym. To, jak wyglądać będzie pudełko zależy od waszej pomysłowości.

Geometryczne szklane pudełko

Foto: Etsy.com

To geometryczne szklane pudełko robi w ostatnim czasie olbrzymią furorę w świecie mody weselnej. Zachwycają się nim zarówno weselni organizatorzy, jak i goście i same młode pary. Właśnie przez to projektanci prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej zmyślnych kształtów, które zachwycą odbiorców. Tego rodzaju szklane pudełeczka to przykład wszechstronności połączonej z urodą. Na dole szklanego naczynia zamieścić można piasek, kompozycję z liści, ozdobne kamyki, a nawet płatki kwiatów, zaś na ich wierzchu postawić dwie obrączki. Efekt murowany!

Zielona poduszka

Masz inne spojrzenie na poduszki? Z pewnością przekona Cię ta zielona poduszka, czyli poduszka stworzona z mchu. Tego rodzaju poduszkę z rozmaitymi sukulentami można wykorzystać, zwłaszcza w przypadku ślubu o roślinnych motywach, czy też w stylu folkowym.

Miłość prosto z bajki

Ślub to moment, gdy nadszedł czas, by napisać swoją własną bajkę o miłości. Najlepiej rozpocząć pisanie od … wydrążenia w innej książce miejsca na obrączki. Tak rozpoczęta powieść z pewnością będzie pełna zwrotów akcji, namiętnych uczuć i rzecz jasna niezwykle emocjonująca. A każdy rozdział pisać będziecie z wypiekami na twarzy!