Odjazdowe napisy – pomysły DIY na dekorację

Nowoczesna kaligrafia święci dziś prawdziwe tryumfy. Jeśli jesteś panną młodą, która uwielbia prace ręczne, majsterkowanie, dekorowanie, słowem rozmaite prace DIY możesz spersonalizować swój ślub dodając elementy zawierające modne w tym sezonie liternictwo. Oto w jaki sposób można przyozdobić swój ślub.

Prezent dla gości

foto: https://www.etsy.com

Jeden z prostszych sposobów na spersonalizowanie wesela – drobne prezenty dla gości. Modne na Zachodzie, i coraz popularniejsze w Polsce nasiona roślin to sposób na obdarowanie gości miłym upominkiem. Możecie wykonać samodzielnie koperty lub kupić gotowe, a na wierzchu każdej napisać kilka ciepłych słów, dodając swoje imiona oraz datę ślubu.

Tablica powitalna

Foto: Pinterest.com

Oto kolejny ślubny pomysł dla majsterkowiczów. Powitaj gości przy pomocy tablicy, którą przyozdobisz nie tylko stylowymi napisami, ale i świeżymi kwiatami, czy roślinami. Taka dekoracja wyglądać będzie nie tylko oryginalnie, ale i romantycznie. I bardzo nowocześnie.

Nie tylko dla moli książkowych

Foto: http://www.simplyphotography.com.au/

Tego rodzaju ozdoba wygląda fenomenalnie obok księgi gości. Aby ją wykonać wystarczy wybrać kilka książek, przewiązać je wstążką, a na bokach wypisać swój ulubiony cytat o miłości. Do przewiązania książek wykorzystajcie książki w kolorze nawiązującym do koloru przewodniego waszego ślubu. Efekt gwarantowany.

Świat jest mały

Foto: https://pl.pinterest.com/source/etsy.com/

Globus to pomysł dla par, które dużo podróżują oraz kochają dalekie i bliskie wyprawy. Jeśli na swoim przyjęciu weselnym dodatkowo gościć będziecie mnóstwo osób z różnych krańców Polski, a nawet świata – ten rodzaj dekoracji jest dla was idealny. Zadanie państwa młodych to wypisanie na środku swoich imion i daty ślubu oraz zachęcenie gości do podpisania się na globusie.