Pomysły na idealne fryzury ślubne

Każda panna młoda wie, jak ważny jest każdy detal jej wyglądu w dniu ślubu. Jednym z podstawowych elementów na jaki zwracają uwagę zarówno goście, jak i postronne osoby, jest obok sukni – ślubna fryzura. Postanowiłam więc pokazać wam hity nadchodzącego sezonu wiosennego, które są prawdziwymi trendami wśród panien młodych. To propozycje, które pochodzą od czołowych fryzjerów, warto więc zwrócić na nie uwagę i poprosić fryzjerkę o wyczarowanie takiego lub podobnego cudu na głowie.

Wianek z kwiatów

Foto: Brides.com

W nadchodzącym sezonie wiosennym modne będą przede wszystkim proste fryzury. Warto pomyśleć o wpleceniu we włosy wianka, zamiast tradycyjnego welonu. Da to tym lepszy efekt, im bardziej zróżnicowane, lub oryginalne kwiaty znajdą się w wianku. Tego typu ślubna stylizacja sprawdzi się szczególnie na ślubach i weselach, które organizowane są w plenerze, a także na tych o motywie rustykalnym.

Prostota ponad wszystko

Foto: www.vivianmakeupartist.com

Sposób na piękny, elegancki i ponadczasowy wygląd? Z całą pewnością będzie to pozostawienie długich włosów w luźnym ułożeniu. W wielu przypadkach sprawdza się zasada, że im prościej, tym lepiej – warto więc pozostawić swoje włosy rozpuszczone, ładnie umodelowane, prezentując tym samym ich naturalne piękno. Warto dodać równocześnie, że dzięki temu każda panna młoda zaoszczędzi mnóstwo czasu na przygotowywanie misternie ułożonej ślubnej fryzury, która i tak nie wypadłaby lepiej niż ta, klasyczna.

Koki, upięcia – koniecznie z kwiatami!

Foto: http://www.glamourandgraceblog.com/

Świetnym pomysłem dla pań o dłuższych włosach są także zgrabnie upięte koki, w które koniecznie wpleść trzeba kwiat. Wystarczy jeden, wyrazisty, by fryzura nabrała nowego, wyjątkowego wymiaru, a panna młoda wyglądała wprost nieziemsko. Dzięki temu popularne i lubiane przez panny młode fryzury zyskają na świeżości.

Proste upięcia

Foto: http://www.tartanandsequins.com/

Jeśli panna młoda nie może zdecydować się na to, czy upinać włosy, czy może jednak pozostawić je rozpuszczone, dobrym pomysłem jest … kompromis. W tym przypadku moda ślubna daje możliwość upięcia jedynie kilku kosmyków z boku, pozostawiając pozostałe włosy luźno. Każda panna młoda wyglądać będzie w ten sposób szykownie i modnie, zaś te wybierające jako swój styl – boho – będą wyglądać po prostu kapitalnie.

Foto: http://www.brightandbeautifulblog.com