Postaw na kolor: różowy motyw przewodni wesela

Wiele par decydując się na zorganizowanie swojego przyjęcia weselnego wybiera motyw ślubny w konkretnym kolorze. Choć dla niektórych nie ma to najmniejszego znaczenia, bywają pary, dla których jest to numer jeden podczas przygotowań. Tym właśnie parom chciałabym podsunąć kilka fajnych moim zdaniem pomysłów w jaki sposób zorganizować przyjęcie z różem w roli głównej. Zapraszam do lektury.

Różowe złoto

Jeśli ślub z kolorem różowym w tle, obowiązkowo pomyślcie o różowym złocie. Można pomyśleć zarówno o pierścionku zaręczynowym z tego właśnie kruszcu, jak i o obrączkach. Różowe złoto jest nie tylko modne w ostatnim czasie, ale i prezentuje się wprost przepięknie na palcu każdej pary.

obraczki-rozowe

Foto: Taxor

 

Suknie druhen

W Polsce zwyczaj w którym panna młoda ma swoje druhny jest mało popularny. Jednak coraz częściej pary wzorują się na ślubach w amerykańskim stylu, gdzie szczęśliwa Panna Młoda wspierana jest przez grupę druhen. To bardzo atrakcyjny (zwłaszcza wizualnie) zwyczaj, który warto zastosować na własnym weselu, zwłaszcza jeśli zależy wam na tym, by było ono niepowtarzalne i oryginalne. A skoro już zdecydujecie się na druhny, postarajcie się, by wystąpiły one w zwiewnych, różowych sukienkach, które idealnie pasowały będą do motywu wesela. Gwarantowana satysfakcja, nawet opornych pań / panien. Na rynku można wybrać całe mnóstwo atrakcyjnych modeli sukienek, w których każda dziewczyna i kobieta, słowem każda druhna wyglądać będzie nieziemsko.

Foto: Pinterest.com

Foto: Pinterest.com

Buty panny młodej

Jeśli jesteś tradycjonalistką do ołtarza wybierz się w parze białych bucików. Jeżeli jednak cenisz sobie przede wszystkim nowoczesny styl i look, obowiązkowo na salę i do ołtarza wystrój się w różowe pantofle. Dobrze dobrana para butów potrafi zrobić prawdziwą furorę, zwłaszcza w zestawieniu z idealną suknią.

buty-slubne-szpilki

Foto: Pinterest.com

Elementy stroju

Absolutnie fenomenalnie wyglądać będzie Panna Młoda z różowymi elementami jej stroju ślubnego. Mój faworyt to różowe rękawiczki, choć z całą pewnością nie będą pasowały one do każdej sukni ślubnej. Możecie pozwolić sobie też na różowy welon, czy wstawki w sukni ślubnej również z tym kolorem. Jeśli dodatkowo wystąpicie w różowych pantoflach, o których pisałam przed chwilą, całość wyglądać będzie imponująco.

www.pinterest.com

Foto: Pinterest

Przystrojenie stołu

Obowiązkowo decydując się na kolorystyczny motyw ślubny, stół przyozdobiony musi zostać różowymi elementami. Kombinacja różowych kwiatów, bieżników, czy elementów zastawy stołowej nada pożądanego efektu. W ten sposób wyczarować można bajkową wręcz scenerię.

www.sashasaldanaphoto.com

www.sashasaldanaphoto.com

Różowe zaproszenia ślubne

Pinterest.com

Foto: Pinterest.com

Elementem, który jako pierwszy zasygnalizuje motyw przewodni ślubu są zaproszenia, jakie wyślecie do swoich gości. Decydując się na różowy motyw, w dobrym tonie jest wybrać zaproszenia w jasnym różu, które wyglądać będą jednocześnie subtelnie i elegancko, jak i bardzo stylowo.

Foto: Pinterest.com

Pinterest

    1. Kinga 28 września 2016
    2. An. 1 października 2016
    3. Szymon 8 grudnia 2017

    Add Your Comment