Suknie ślubne z odkrytymi ramionami

Popularne od wielu lat suknie ślubne z odkrytymi ramionami są jednymi z chętniej wybieranych przez panny młode sukien na całym świecie. Także i w tym sezonie, niezależnie od pory roku. Jako że cieszą się one naprawdę dużą popularnością i są bardzo często poszukiwane przez szczęśliwe narzeczone, postanowiłam pokazać wam kilka modeli sukienek, które są inspiracją dla niejednej panny młodej. Oto one.

Suknia księżniczki

Foto: weddingpartyapp.com

Suknia, którą bezwzględnie powinna założyć każda dziewczyna marząca o tym, by wcielić się w rolę Kopciuszka. Oczywiście po spotkaniu księcia! To suknia, której nie powstydziłaby się żadna koronowana głowa. Idealna dla romantycznych dusz, pięknie podkreśli kobiece wdzięki, maskując niedoskonałości figury.

Syrena, czyli suknia idealnie dopasowana

Jeśli znajdujemy się już w tematyce bajkowej, warto od razu pokazać i drugi rodzaj sukienki, która poszukiwana jest w tym sezonie przez panny młode. To suknia ślubna „syrena”, czyli sukienka idealnie dopasowana do ciała. Jedynym warunkiem założenia sukni tego typu jest piękna figura, tzw. figura modelki. Posiadając taką suknię i taką figurę, każda panna młoda wyglądać będzie zjawiskowo.

Pora na róż

Foto: moncheribridals.com

Kolejne modne w tym sezonie suknie z odkrytymi ramionami to suknie różowe. Na zdjęciu zaprezentowana jest piękna suknia tiulowa z haftowaną na tiulu koronką i szyfonowymi wstawkami. Jest to przepiękna suknia, która przetykana jest delikatnym pasem.

Drapowana suknia bez rękawów

Foto: http://houstonlifestyles.com/memorable-weddings-maris-jason/

O ile w poprzednich sezonach bardzo modne były drapowane suknie z długim rękawem, o tyle w tym roku uwagę przykuwają zwłaszcza te sukienki, które nie posiadają rękawów. Duża ilość propozycji sprawia, że każda przyszła panna młoda znajdzie drapowaną suknię bez rękawów w dowolnie wybranym przez siebie stylu. Moją uwagę przykuła delikatna sukienka z asymetrycznym dekoltem, wykonana z tiulu. Przepiękna i skromna, a zarazem bardzo stylowa propozycja dla każdej modnej dziewczyny.

Eleganckie suknie ślubne

Foto: Pinterest.com

Suknie z odkrytymi ramionami to bardzo bogata i zróżnicowana grupa. Wśród nich na uwagę zasługują suknie typowo eleganckie, które zakładane są przez panie stawiające na styl i klasę ponad wszystko. Tego rodzaju suknie to w głównej mierze propozycje sukien tradycyjnych, które urzekną każdą dziewczynę stawiającą właśnie na tradycję.