Szukasz wyjątkowej sukni ślubnej? Zobacz propozycje Galii Lahav

Suknie ślubne mają to do siebie, że potrafią zachwycić i to dosłownie, odbierając dech w piersiach swoim niezwykłym wdziękiem, niespotykanym krojem, słowem niecodzienną urodą. Nic dziwnego, że są one prawdziwym wyzwaniem dla projektantów i projektantek, którzy prześcigają się w tworzeniu zachwycających projektów. Dziś pokażę wam suknie, które nazwać zachwycającymi to nieporozumienie, bo określenie to nie oddaje ich urody. Mowa tu o kolekcji sukien Galii Lahav, którą możecie podziwiać (a w razie odpowiednich środków, być może i kupić jedną z sukien).

Suknie pełne elegancji

Foto: bellethemagazine.com

Najważniejszą cechą, która pasuje do każdego z projektów Galii Lahav jest elegancja. Dzięki niej wszystkie suknie wyglądają wyjątkowo i niepowtarzalnie, wprowadzając rodzaj swoistego dramatyzmu odpowiedniego do okazji, zapierając dech w piersiach wszystkim obserwatorom. Dlaczego suknie te są tak bardzo popularne i tak poszukiwane przez panny młode? Bo podkreślają one kobiecość noszących je pań, a ich wysublimowane detale są wdzięczne i dziewczęce. A dzięki temu każda panna młoda może poczuć się jak najprawdziwsza gwiazda!

Wszystko zaczyna się od… zapachu

foto: bellethemagazine.com

W tym sezonie każda suknia z kolekcji Galii Lahav to swoisty eksperyment polegający na próbie uchwycenia odmienności i niepowtarzalności każdej kobiety. Z pomysłu, by wyobrazić sobie każdy z nieuchwytnych pięciu zmysłów zrodziła się idea zanurzenia się w świecie zapachów i perfum, melodii i rytmu, wszystko po to by stworzyć idealną suknię. Zamysłem Galii stało się wniesienie życia w przedmioty i nadanie im zmysłowości. Łącząc wysoki poziom kunsztu oraz bazując na sentymentalności projektantka stworzyć chciała kolekcję, która zakłada, że nie ma dwóch takich samych kobiet, a każdy z nas jest indywidualistą mającym swój styl i unikalny zapach. To wyobrażenie i pragnienie panny młodej, aby wyrazić swój indywidualizm w codziennym życiu swoim ulubionym zapachem oraz poprzez modę w dniu swojego ślubu wprowadziło nowe podejście do delikatnych tiulów, cienkich koronek, czy misternych haftów.

Poniżej możecie zobaczyć niektóre z sukien z kolekcji. Miłego oglądania.

foto: bellethemagazine.com

foto: bellethemagazine.com

foto: bellethemagazine.com

foto: bellethemagazine.com

foto: bellethemagazine.com

foto: bellethemagazine.com