W czym na ślub? – stylowe kreacje na przyjęcie weselne

Która z nas nie ma odwiecznego problemu: co ja na siebie założę? Nie ma chyba kobiety, która zaproszona na jakąkolwiek imprezę, nie zastanawiałaby się nad zakupem nowego ubrania, w którym pięknie zaprezentuje się na uroczystości. Nie inaczej jest i w przypadku zaproszeń na śluby i wesela znajomych. Aby pomóc wam zaoszczędzić nieco nerwów i czasu, podpowiem wam co właśnie jest modne. Zobaczcie same, jak duży wybór macie, niezależnie od waszej sylwetki, figury, czy stylu. Oto kilka z najpopularniejszych obecnie kreacji, po jakie możecie śmiało sięgnąć wybierając się na ślub, czy wesele koleżanki, kolegi, czy członka rodziny.

Sukienkowy szał – idealnie na każde przyjęcie weselne

Foto: https://www.watters.com/

Jedną z chętniej wybieranych propozycji pozostaje sukienka. Obecnie panuje moda przede wszystkim na zielone stroje, jednak nie unikajcie i innych kolorów. Zwłaszcza, jeśli znacie motyw przewodni wesela. Przykładowo – jeśli wybieracie się na wesele w stylu romantycznym, czy marynistycznym pokusić możecie się o piękną, błękitną suknię, taką jak na zdjęciu poniżej.

Foto: http://us.asos.com/

Spodnium vs kombinezon – stylowe kreacje, podkreślające sylwetkę

To bodaj jeden z największych hitów ostatnich miesięcy. Zarówno spodnium, jak i kombinezony robią prawdziwą furorę wśród pań, które lubią podkreślać walory swojej sylwetki. Wśród licznych propozycji jakie pojawiają się w sklepach z całą pewnością każda kobieta znajdzie swój wymarzony model, w którym wyglądać będzie obłędnie.

Foto: http://www.c-and-a.com

Klasyczna prostota

Coś dla pań, które nade wszystko kochają prostotę i elegancję. Klasyczny żakiet ze spódnicą, czy sukienką to kwintesencja kobiecości i dobrego smaku. Ten rodzaj propozycji z pewnością zadowoli panie o wyszukanych gustach. Nie będzie też najmniejszego problemu, by dobrać strój do sylwetki.

Foto: http://www.c-and-a.com

W spodniach, czy w sukience?

Panie, które z rozmaitych powodów unikają noszenia sukienek, czy spódnic mogą śmiało postawić na kreacje ze spodniami. Ja ze swojej strony zachęcam przede wszystkim do wybrania lekkich spodni materiałowych, w ciepłych kolorach. Nie tylko nadadzą one odświętny charakter strojowi, ale i nadadzą mu lekkości i wiosennej atmosfery. A o to przecież chodzi!

Foto: http://www.c-and-a.com